PRODÜKSİYON

Here's What We Do Better

Son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel ekiplerimizle anlatmak istediğimiz tüm fikirleri saniyede 24 kareye sığdırıyoruz.

FİLM VE PRODÜKSİYON HİZMETLERİ
Dijital Medya çağında görsel materyal ile tanıtım bütün kurumsal yapıların vazgeçilmez bir ihtiyacı haline gelmiştir. Alya Yapım, talebiniz doğrultusunda en nitelikli içerikler ile hazırladığı filmler ile kurumsal kimliğinizi kitlesel düzeyde kayıt altına alıyor. En iyisi için sizi de bekliyoruz.
BELGESEL FİLMLERİ
Zamanın bir diliminden bir olguyu bütün yönleriyle araştırıp işleyerek filme aktarıyoruz. Alanının uzmanı ekibimizle hazırladığımız Belgesel filmlerimiz hayal edip gerçekleştirdiklerinizin geleceğe aktarılmasını sağlıyor. Tarihe kayıt düşelim.


REKLAM FİLMLERİ
Organizasyon hedef kitleniz ve hitap ettiğiniz pazarın özelliklerini gözeten bir anlayışla nitelikli içerik ve materyal desteği sağlayarak hedeflerinize daha hızlı varmanızı sağlıyoruz. Çağın gerisinde kalmayın, kalamayız.

KURGU, ANİMASYON
Teknolojinin sunduğu imkanları en iyi şekilde ve alanının en iyileri ile çalışarak kullanan Alya Yapım, hayal ettiklerinizi tasarlayıp hayat veriyor. Hayallerinizi ertelemeyin.


TV PROGRAMLARI
A’dan Z’ye TV programını hazırlıyor ve yönetiyoruz. Özgün, ortak ve her çeşit program talepleriniz için dinamik ekibimizle hizmetinizdeyiz. Siz koltuğunuza kurulun.


CANLI YAYIN HİZMETLERİ
Alya Yapım, olarak kongre, konferans, etkinlikler, açılış törenleri, toplantı, konser ve ödül törenleri gibi organizasyonlarınız için canlı yayın hizmeti vermekteyiz. Rahat olun.