DİJİTAL

PAZARLAMA

Here's What We Do Better

Dijital dünyada zirveyi hedefleyenler için

SOSYAL MEDYA PAZARLAMASI
Yeni nesil pazarlama yöntemleriyle sosyal medya kanallarını en etkin şekilde kullanarak markanızın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.
DİJİTAL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI
Dijital dünyaya nasıl bir yol izlenir ve bu dünyanın bileşenleri konusunda sizlere rehberlik ediyor, profesyonel destek sağlıyoruz.
DİJİTAL PR
Kurum veya firmanızın nitelikli, öne çıkan unsurlarını belirliyor, uygun dijital mecra araçlarını kullanarak kurumsal bilinirliliğinizi yükseltiyoruz.360° SANAL TUR VİDEO VE FOTO.
Alya Yapım, Google Maps Güvenilir Ajans olarak;
(Google Street View Trusted Agency) 360 Derece Yazılım hizmetleri ve harita konumlandırma desteği, konumunuz ve şubeleriniz için harita kayıtları düzenleme hizmeti vermektedir.
360 Derece Fotoğraf, Video, Virtual Reality, VR, Augmented Reality, AR çalışmalarımızla kurumsal ihtiyaçlarınıza üç boyutlu çözümler üretiyoruz.
WEB YAZILIM GELİŞTİRME
Sadık kitlenizin ya da potansiyel müşterinizin markanızla ilgili aklına takılan herhangi bir şey olduğunda ilk bakacakları yerin, yani web sitenizin tam da istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz.


MOBİL YAZILIM GELİŞTİRME
Mobile özgü pazarlama stratejileri doğrultusunda marka imajınıza uygun uygulama ve oyunlarla hedef kitlenize her an her yerde cepten ulaşmanızı sağlıyoruz.
TEKNOLOJİ VE ÜRÜN GELİŞTİRME
Gerek müşterileriniz gerek kendi iş çözümleriniz için en güncel teknolojileri kullanarak ihtiyaçlarınıza yönelik özel teknolojiler ve ürünler geliştiriyoruz.


VR / AR UYGULAMALARI
İhtiyaçlarınıza yönelik hazırladığımız sanal ve arttırılmış gerçeklik projeleriyle yaşadığımız dijital çağda hedef kitlenizin eşsiz bir kullanıcı deneyimi yaşamasını sağlıyoruz.